Bez reklamy ani rusz

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
waleczka
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:46

06 cze 2019, 09:28

Do takiego smutnego wniosku dochodzę po pół roku prowadzenia własnej działalności (gabinecik fryzjerski). Na nic wysoka jakość usług i zadowolenie dotychczasowych klientek, jeżeli nie przekłada się to na nowe klientki z polecenia :oops:
Dlatego postanowiłam zainwestować w reklamę - tradycyjną, czyli szyldy. O ile o projekt i wykonanie nie muszę się martwić, bo robi mi je uznana agencja Reklama Efekt, tak trochę boję się kosztów wywieszenia szyldów - zwłaszcza tych wszystkich pozwoleń. Mam nadzieję, że wszystko zwróci mi się z nawiązką :mrgreen:
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

27 sty 2020, 15:02

Zgadzam się, polecam przy okazji firmę 4mat która pomogła w moim przypadku. Organizują kampanie promocyjne które skutecznie docierają do osób znających produkt, jak i nowych klientów. Z ich pomocą wasza firma/produkt/usługa będzie rozpoznawalna, a wy w końcu odnotujecie lepsze zyski
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa