Opiekunka z komunikatywnym niemieckim (okolice Hannoveru)

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alteris 24
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2016, 18:38

26 lut 2016, 08:54

Alteris 24 szuka opiekunki do 81-letniej p. Gerdy z Burgwedel (okolice Hannoveru).
Podopieczna ma raka mózgu, depresję, zawroty głowy i częściową inkontynencję (nosi wkładki). Jest mobilna i samodzielna. Noce przesypia spokojnie, nie trzeba do niej wstawać. Mieszka z mężem, który jest samodzielny i przebywa w domu tylko dwa tygodnie w miesiącu.

OBOWIĄZKI:
Opiekun/ka opiekuje się podopieczną, pomaga przy myciu i ubieraniu. Prowadzi dom: gotuje, pierze, prasuje, sprząta, robi zakupy. Wozi podopieczną do szpitala do Hannoveru.

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- uczciwość, odpowiedzialność, cierpliwość

OFERUJEMY:
- legalną pracę na terenie Niemiec (ZUS, ubezpieczenie)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zwrot kosztów dojazdu i powrotu
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wsparcie podczas całego pobytu za granicą
- nie pobieramy żadnych opłat

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV ze zdjęciem lub o kontakt telefoniczny tel. 534 234 214, 535 235 196.
Zablokowany