STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Norwegii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 01:18

Miejsce pracy: Norwegia

OPIS STANOWISKA
Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
Montaż okien i drzwi
Montaż płyt gipsowo-kartonowych
Izolacja watą lub styropianem
Listwowanie
Prace wykończeniowe
Prace przy kledningu (siding)

WYMAGANIA
Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego jest warunkiem koniecznym
Dobra sprawność fizyczna

OFERUJEMY
legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
pokrycie kosztów dojazdu do i z pracy
feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokości 12% rocznych dochodów
oszczędności emerytalne OTP w wysokości 2%
oszczędności emerytalne AFP, tj. możliwość przejścia na emeryturę w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje związane z podpisanym przez naszą agencje Układem Zbiorowym Pracy)
ubezpieczenie od wypadków w pracy
ubezpieczenie całodobowe
pomoc w znalezieniu zakwaterowania i w organizacji formalności
ubrania oraz narzędzia potrzebne do pracy
opieka polskojęzycznych pracowników w biurze

kontakt telefoniczny:

+47 468 61 916,