Pracownik lotniska DHL HUB – okolice Lipska

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
idealwork
Posty: 16

09 lis 2023, 15:49

OFERUJEMY:
• Stawka nocna 18,75 Euro
• Wynagrodzenie: 2550-2800 Euro brutto miesięcznie
• Zakwaterowanie tylko 6,45 Euro za dzień
• 6,5 godz. pracy dziennie
• Pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie
• Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska
• Bezpłatne transport do miejsca pracy firmowymi autami
• Premia frekwencyjna do 150 Euro miesięcznie
• Premia półroczna (200 Euro brutto dwa razy w roku)
• Dodatki finansowe: polecenie pracownika, kierowanie autem, brygadzista
• Dodatkowe ubezpieczenie na pobyt za granicą
• Bieżące wsparcie Koordynatora na miejscu
• Zwrot kosztów przejazdu do Niemiec (po 1 mies. pracy)
• Zaplanowany onboarding.
ZADANIA:
• Załadunek i rozładunek kontenerów towarowych, palet i pojazdów
• Sortowanie przesyłek
• Sprawna i terminowa realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie
• Obsługa towarów niebezpiecznych
• Zgłaszanie usterek, uszkodzeń lub błędów przełożonym
• Praca zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w zakładzie pracy
• Prowadzenie pociągów logistycznych (wystarczy prawo jazdy) na płycie lotniska i wózków widłowych.

WYMAGANIA:
• Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na zmianie nocnej, w święta i w weekendy
• Warunek konieczny do pracy na lotnisku: kontrola bezpieczeństwa – ostatnie 5 lat Twojej działalności/zatrudnienia/bezrobocia musi być poparte dokumentacją bez przerw dłuższych niż 28 dni
• Niekaralność
• Warunek konieczny: znajomość angielskiego lub niemieckiego B1 umożliwiająca swobodną komunikację i możliwość zaliczenia testów końcowych (test językowy i test obsługi przesyłek w ruchu lotniczym).