Praca dla operatora maszyn CNC - Magdeburg, Niemcy

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
MonikaRekrutacja
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2024, 12:46

19 sty 2024, 12:50

Aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:
Operator maszyn CNC
Miejscowość: Magdeburg
Stawka: ok. 2200-2450€ netto/miesiąc (na start)* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem
+ wzrost stawki po 3 miesiącach!

Oczekiwania:
- Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w obsłudze maszyn w branży metalurgicznej
- Znajomość narzędzi pomiarowych
- Znajomość rysunku technicznego
- Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:
- Praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych (produkcja części do Porsche)
- Obsługa narzędzi pomiarowych
- Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu
- Kontrola optyczna wytwarzanych produktów

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę – na start 12msc. + możliwe przedłużenie
- Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w firmie z nowoczesnymi technologiami
- Zakwaterowanie z dofinansowaniem (w pełni wyposażone z dostępem do Internetu, możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego)
- Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki:
– za nocki
– z okazji świąt i wakacji
- Możliwe zaliczki – pierwsza już po 2. tygodniach!
- Stały kontakt z koordynatorem (pomoc w organizacji wyjazdu i w bieżącym rozwiązywaniu problemów np. wsparcie w uzyskaniu meldunku)
- Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny (dostęp do opieki medycznej w Polsce i w Niemczech)
- Regularne zwroty za odzież roboczą

* Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

Kontakt odnośnie pracy: +48 500 456 300