ELEKTRYK w branzy Automotive (M/F)

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
HRXP
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 14:55

14 kwie 2016, 12:49

W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kamenz (okolice Drezna)
Numer referencyjny: ELK-10543-2016
Start: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

• Organizacja oraz wykonywanie prac montażowych, korekcyjnych i naprawczych seryjnych lub wzorcowych akumulatorów litowo-jonowych bądź całych systemów na nich opartych
• Przeprowadzanie mechanicznych oraz elektrycznych testow akumulatorów
• Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji odnośnie czasu życia różnego rodzaju akumlatorów
• Współpraca przy optymalizacji procesów

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne
• Doświadczenie zawodowe jako elektryk lub elektromonter
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Motywacja do pracy

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie
• Pracę w globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niemiecką umowę o pracę i rezultujące z tego benefity
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie z progresywnym wzrostem już po 6 tygodniach
• Zakwaterowania oraz częściowe pokrycie jego kosztów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."