Operator frezarki CNC ze znajomością języka angielskiego

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Holandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

23 cze 2016, 14:03

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac m.in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Operator frezarki CNC
ze znajomością języka angielskiego

Rozpoczęcie Pracy: 04.07.2016
Miejsce Pracy: Holandia, Groningen
Ilość godzin: ok. 40
Praca na min. 1 rok możliwość podpisania stałego kontraktu.
Opis stanowiska pracy:
Obsługa oraz konserwacja frezarki górnowrzecionowej SCM.

Oferujemy:
13 euro brutto/h, możliwość negocjacji stawki
zakwaterowanie zapewnione płatne 74 euro/tygodniowo
ubezpieczenie zapewnione płatne 20,82 euro/tygodniowo
możliwość comiesięcznych zjazdów do Polski
Wymagania:
min. 2 lata doświadczenia w obsłudze i konserwacji frezarek CNC – warunek konieczny
komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
prawo jazdy kategorii B i własny samochód – mile widziane
Aplikuj: http://bit.ly/28IDsRr
Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Uwaga! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!