Pielęgniarz/Pielęgniarka sanitariuszy z j. niemieckim

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

06 paź 2013, 15:15

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Pielęgniarz/Pielęgniarka sanitariuszy oraz osoby z pokrewnym wykształceniem (fizjoterapeuta, rehabilitant(-ka) – praca w domu prywatnym u pacjenta, Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy, Mannheim
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Nr ref.: Pielęgniarka/Niemcy

OPIS STANOWISKA
Praca w charakterze wykwalifikowanego pielęgniarza/ pielęgniarki
w domu prywatnym pacjenta

WYMAGANIA
dyplom licencjata lub magistra z pielęgniarstwa/fizjoterapii/rehabilitacji,
doświadczenie w służbie zdrowia,
chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu,
życzliwe podejście do pacjenta,
znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację (akceptujemy mocne podstawy j. niemieckiego).

OFERUJEMY
bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie,
wynagrodzenie w wys. 1100 Euro netto do 1200 Euro netto (w zależności od znajomości j. niemieckiego),
zwrot kosztów podróży,
opiekę polskiego konsultanta.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny oraz o przesłanie:
-CV ze zdjęciem (w języku niemieckim)

droga elektroniczną na adres:
rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „PIELĘGNIARZ/PIELĘGNIARKA”
Kontakt z biurem (68) 307 00 99

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"