Praca w domach opieki dla Pielęgniarek i Pielęgniarzy

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
globalforce3
Posty: 31
Rejestracja: 25 lip 2012, 14:20

26 lip 2012, 10:08

Dla naszego klienta, domu opieki działającego na terenie Niemiec , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz
Miejsce pracy: Berlin, Bonn, Kellinghusen, Osterhofen, Monachium, Hanower
Rozpoczęcie pracy: od zaraz lub w późniejszym terminie

Zadania:
- szeroko pojęta opieka nad pacjentami.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe pielęgniarskie (licencjat, mgr),
- mile widziane doświadczenie w opiece.

Wymagania językowe:
- do podjęcia kursu w Polsce wymagany jest poziom A1
- do podjęcia kursu w Niemczech wymagany jest poziom A2/B1
- do podjęcia pracy wymagany jest poziom B2

Oferta:
- stałe zatrudnienie bezpośrednio przez niemiecką firmę,
- umowa na czas nieokreślony,
- kurs języka niemieckiego opłacony przez pracodawcę (w Polsce lub w Niemczech),
- 40 godz. pracy tygodniowo,
- możliwość wzięcia dodatkowych dyżurów,
- możliwość pracy na oddziałach opieki intensywnej, ambulatoryjnej, stacjonarnej,
- w początkowym okresie zakwaterowanie u pracodawcy,
- pomoc w organizacji pobytu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).