BRYGADZISTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
idealwork
Posty: 16

24 lis 2023, 16:08

Znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym? Lubisz pracować z ludźmi i dobrze czujesz się organizując pracę Zespołu? Pracuj z nami jako Brygadzista Zespołu do rozładunku – załadunku przesyłek kurierskich!
Wiele lokalizacji na terenie Niemiec.
• Stawka godzinowa brutto: 13-14 EUR/h + 2,5 EUR dodatku do każdej godziny
• 25% nieopodatkowanego dodatku do godzin nocnych
• Zarobki 2700-3200 EUR brutto miesięcznie
Twoje zadania:
• Rozładunek lub załadunek ręczny przesyłek kurierskich i zwrotów
• Nadzorowanie pracy Zespołu
• Podpisywanie umów, aneksów, wniosków z pracownikami
• Ewidencja czasu pracy podległych pracowników
WYMAGANIA
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (konieczność porozumiewania się z niemieckojęzycznym personelem hali magazynowej) – warunek konieczny
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Doświadczenie i gotowość do pracy fizycznej – warunek konieczny
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu Zespołem
• Gotowość wyjazdu na dłużej
• Sprawność fizyczna
ŚWIADCZENIA
Co oferujemy?
• Dodatek do każdej przepracowanej godziny + 2,5 EUR
• Zakwaterowanie w wyposażonych domach, mieszkaniach lub pensjonatach w jednoosobowym pokoju
• Pomoc w organizacji transportu do Niemiec
• Wsparcie polskich koordynatorów
• Polski Zespół w pracy
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
• Opiekę medyczną Luxmed
• Dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec firmowymi busami lub prywatnymi samochodami
• Wynagrodzenie wypłacane 10. dnia miesiąca
W pakiecie mamy dodatki:
• 100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy
• 150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU
• do 100 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa
Gwarantujemy również:
• 200 EUR brutto premii półrocznej (Urlaubsgeld/ Weihnachtsgeld)
• Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
• Możliwość zmiany lokalizacji – do Twojej dyspozycji mamy ponad 30 miejsc pracy w Niemczech
• Możliwość pozostania na dłużej – jeśli Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy, chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres
• Szkolenia i rozwój – zależy nam, aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić. Interesuje Cię to lub inne stanowisko pracy? Pomożemy Ci się rozwinąć!
• Stabilne miejsce pracy – gdy pracujesz za granicą, wiemy, jak ważna jest dla Ciebie stabilizacja i gwarancja pracy, które zapewniamy naszym dobrze pracującym pracownikom.