Praca w sortowni CARGO-lotnisko NIEMCY- z doświadczeniem

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
idealwork
Posty: 16

03 paź 2023, 13:24

Posiadasz doświadczenie w pracy fizycznej na lotnisku w Polsce lub za granicą i posługujesz się angielskim lub niemieckim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację? Mamy dla Ciebie ofertę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i dobrym zakwaterowaniem!

Dla naszego Klienta z branży transportu lotniczego (DHL), obecnie poszukujemy Pracowników do zespołu obsługującego rozładunek i załadunek przesyłek CARGO

Lokalizacja: Okolice Lipska

Wynagrodzenie: 2550-2800 euro brutto miesięcznie

OFERUJEMY:

Praca w godzinach nocnych, Stawka 18,75 Euro brutto

Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska

Premia frekwencyjna do 150 Euro miesięcznie

Premia półroczna (200 Euro brutto dwa razy w roku)

Pracę w nowobudowanym zespole koordynowanym przez Mateusza – poznaj go w formularzu aplikacyjnym.

Pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie z kuchnia i łazienką

Zakwaterowanie stawka dzienna 6,45 EUR

Bezpłatne przejazd do miejsca pracy firmowymi autami

Dodatki finansowe: polecenie pracownika, kierowanie autem, brygadzista

Dodatkowe ubezpieczenie na pobyt za granicą

Bieżące wsparcie Koordynatora na miejscu

Zwrot kosztów przejazdu do Niemiec (po 1 mies. pracy)

Wprowadzenie do pracy /zaplanowany onboarding.

ZADANIA:

Sprawna i terminowa realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie

Załadunek i rozładunek kontenerów towarowych, palet i pojazdów lotniskowych

Sortowanie przesyłek

Obsługa towarów niebezpiecznych

Zgłaszanie usterek, uszkodzeń lub błędów przełożonym

Praca zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w miejscu pracy

Prowadzenie pociągów logistycznych (wystarczy prawo jazdy) na płycie lotniska i wózków widłowych.

WYMAGANIA:

Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na zmianie nocnej, w święta i w weekendy

Warunek konieczny do pracy na lotnisku: kontrola bezpieczeństwa – ostatnie 5 lat Twojej działalności/zatrudnienia/bezrobocia musi być poparte dokumentacją bez przerw dłuższych niż 28 dni

Niekaralność

Warunek konieczny: znajomość angielskiego lub niemieckiego B1 umożliwiająca swobodną komunikację i możliwość zaliczenia testów końcowych (test językowy i test obsługi przesyłek w ruchu lotniczym).

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!