Pomocnik do budowy statków - Flensburg

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

01 sie 2019, 17:17

Kraj: Niemcy Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Niemiecka Firma zatrudni na niemieckich warunkach osoby do pracy przy kładzeniu kabli na statkach

Miejsce pracy: Niemcy – Flensburg

Opis stanowiska pracy:

Praca polega na kładzeniu kabli na statkach nowo budowanych (praca fizyczna)

Wymagania:

- motywacja do pracy

- dokładność w wykonywanych obowiązkach

- mile widziany własny samochód

Opis oferty:

- niemiecka umowę o pracę

- Wynagrodzenie: 11 brutto/ godzina

- duża ilość godzin

- Zapewnione zakwaterowanie 150 euro/miesiąc/osoba

- Możliwość pracy w nadgodzinach

- Praca na długi okres czasu

KRAZ Nr 14449

UWAGA!!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!
510 980 944