Anglia - praca na 6 miesięczny kontrakt - z podstawowym angielskim!

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

23 lip 2019, 16:55

Kraj: Wielka Brytania Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Posiadamy interesującą ofertę pracy w Wielkiej Brytanii na okres 6 miesięcy w magazynie odzieżowym z siedzibą w Yorkshire.

Oferta skierowana jest do osób indywidualnych jak i par!

Dostępne terminy wylotów:

wylot z Warszawy do Doncaster w dniu 05.08.2019 o 6.25- start pracy 06.08.2019
wylot z Warszawy do Doncaster w dniu 12.08.2019 o 6.25- start pracy 13.08.2019
wylot z Warszawy do Doncaster w dniu 19.08.2019 o 6.25- start pracy 20.08.2019

Możliwy jest również przyjazd autokarem/busem lub własnym samochodem - prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dnia przyjazdu.

Praca będzie polegać na:

• Zbieraniu i pakowaniu zamówień

• Odbieraniu i lokowaniu ubrań

• Wysyłanie zamówień klientom

• Ogólne obowiązki magazynowe

Idealny kandydat:

• Posiada umiejętność pracy w zespole

• Dba o szczegóły

• Jest zmotywowany do pracy

• Pozytywny i zorganizowany

Co oferujemy:

• Zwrot kosztów przelotu/podroży do Wielkiej Brytanii (na konto z pierwszym wynagrodzeniem)

• Gwarantowane godziny pracy (średnia to minimum 40 w tygodniu)

• Potencjalny dodatkowy zysk w wysokości do £2400 * w premii za wyniki

• Możliwość nadgodzin

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

• 8.21 GBP za godzinę (po 12-stu tygodniach 8.58 GBP za godzinę), każda godzina ponad 40h w tygodniu płatna 150% stawki podstawowej.

• Pomoc przy adaptacji w nowym środowisku

• Pełne szkolenie (doświadczenie nie jest wymagane)

Wymagania:

• Podstawowa znajomość języka angielskiego

• Dostępność do pracy na okres półrocznej umowy

• Możliwość podjęcia pracy od lipca

• Możliwość pracy na wszystkich zmianach

Nasz numer telefonu: + 48666 636 625 - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00