Operator wózka widłowego

Oferty pracy w Tarnowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 16:37

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

W związku z rozbudową naszego zespołu
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania na stanowisku:
-Obsługa wózków widłowych - transport na terenie zakładu towarów i materiałów produkcyjnych
-Pomoc pozostałym członkom zespołu w wykonywaniu innych zadań związanych z produkcją lub gospodarką magazynową
-Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej

Od kandydatów oczekujemy:
-Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-Znajomości zasad gospodarki magazynowej
-Dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności
Samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości
Zaangażowania w wykonywaną pracę, determinacji w działaniu

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
-Motywujący system premiowy

Kontakt: 532 756 189