Elektryk budowlany | Hanower | 1700/1950€ + 40-45€ netto/dzień

Oferty pracy w Poznaniu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 15:46

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 55 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Stanowisko: Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Hanower

Stawka: 1700€-1950€ + 40-45€ netto/dzień

Zakres zadań:

wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia
prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli
wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką
praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach
motywacji do pracy na terenie Niemiec
zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

umowę o pracę na niemieckich warunkach
atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
zorganizowane zakwaterowanie
pomoc w organizacji wyjazdu
stała opieka koordynatora
ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
podatki odprowadzane w Niemczech
zwrot za odzież roboczą

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 45 6 300