Pakowanie-lekka-od zaraz-elastyczny grafik

Oferty pracy w Katowicach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 15:16

oszukujemy pracowników ( m/k) na stanowisko: pracownika/-ca produkcji
Miejsce pracy: Katowice Szopienice
wyślij sms o treści „PRACA”
pod numer 697 800 949 - oddzwonimy.

oferujemy

- Praca zmianowa, możliwość dopasowania grafiku
- Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową - wypłata zawsze na czas!
- Benefity: paczki okolicznościowe z produktami firmy, możliwość korzystania ze sklepików zakładowych oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).
- Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- Dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej

zadania

- Ręczne pakowanie pudełek z herbatą do opakowania zbiorczego
- Kontrola jakości gotowego produktu
- Paletyzacja gotowego produktu

oczekujemy

- Książeczka sanepidowska (warunek konieczny)
- Zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47