Konsultant ds. rekrutacji pracowników tymczasowych

Oferty pracy w Pruszkowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 14:54

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmienia na lepsze życie ludzi?
Zostań konsultantem Randstad i pomagaj budować kariery zawodowe najlepszym specjalistom na rynku pracy w Polsce i za granicą.

Aktualnie do Randstad Polska poszukujemy osoby na stanowisko:
konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
- dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus, możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego
- możliwość szkoleń z zakresu rekrutacji i kompetencji miękkich
- szansa na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej
- premie raz na kwartał

zadania
- prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne w terenie
- zarządzanie administracją personalną
- obsługa klienta
- raportowanie

oczekujemy
- doświadczenie w obszarze rekrutacji
- prawo jazdy – czynne
- dużej mobilności
- dobra znajomość programu Excel
- umiejętność pracy pod presją czasu
- asertywność, dokładność, samodzielność
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- mile widziana znajomość programu SAP

Jeśli jesteś zainteresowany/a , wyślij nam swoją aplikację poprzez przycisk "Aplikuj"
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Kontakt: 501 333 499