Dyspozytor (m/k)

Oferty pracy w Pruszkowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 14:51

Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:

wydawanie i przyjmowanie sprzętu na plac składowy
wystawianie i wprowadzanie kwitów dostawczych w wewnętrznym systemie AS4U
dostarczanie drobnego sprzętu na budowy
dbanie o organizację i porządek na placu składowym.

Wymagania:

prawo jazdy kat. B
uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
możliwość rozwoju zawodowego
inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”

Kontakt: +48 608 244 613