Ślusarz/pomocnik 19,50 zł/h

Oferty pracy w Poznaniu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

14 lip 2019, 19:31

Serwis Personalny Sp. z o.o. (nr KRAZ 1428) dla swojego wieloletniego klienta - producenta elementów metalowych -poszukuje osób na stanowisko:

ŚLUSARZ (pomocnik)

Miejsce pracy: Poznań (Os. Warszawskie)

Oferujemy:

umowę o pracę,
wynagrodzenie godzinowe 19,46 zł brutto (podstawa i premia) - ok. 14,50 zł/h netto,
stabilne zatrudnienie,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
możliwość rozwoju.

Obowiązki:

szlifowanie, polerowanie detali,
ręczna lub mechaniczna obróbka elementów gotowych,
wizualna kontrola jakości,
obsługa elektronarzędzi.

Wymagania:

dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (sporadycznie zmiana nocna),
chęć podjęcia dłuższej współpracy,
zaangażowanie i motywacja do pracy,
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i spawanie metodą MAG.

618 303 434