Łódź ul Brukowa - Specjalista ds. wsparcia technicznego

Oferty pracy w Łodzi
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

11 cze 2019, 10:02

Łódź Bałuty - Menedżera Obsługi Technicznej
Miejsce pracy: Łódź ul Brukowa

Opis stanowiska:
• Podział prac i kierowanie do prac podległych pracowników zgodnie z ich kwalifikacjami
• Nadzór i organizacja pracy pracowników TET
• Przyjmowanie zleceń od Kierownika TET, potwierdzanie ich przyjęcia do realizacji i wykonania – w tym zakresie ścisła współpraca
• Organizowanie zaopatrzenia niezbędnego do realizacji usług
• Sporządzanie i nadzorowanie harmonogramów
• Współpraca z dostawcami
• Sporządzanie zestawień będących podstawą rozliczenia usług wykonanych przez TET
• Podejmowanie działań korygująco- zapobiegawczych w celu poprawy jakości usług
• Nadzór nad dokumentacją – protokołami wykonania usługi
• Stały kontakt z klientem
• Sporządzanie wycen
• Znajomość umów z kontrahentami

Wymagania:
• Zdolności organizacyjne
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoka kultura osobista
• Zdolności kierownicze
• Prawo jazdy kat.B,
• Wykształcenie minimum średnie – najlepiej techniczne
• Niekaralność
• Komunikatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) i obsługi urządzeń biurowych
• Znajomość́ platformy do kosztorysowania NORMA PRO będzie dodatkowym atutem
• Umiejętności podejmowania szybkich decyzji w sytuacjach stresujących
• Znajomość branży HVAC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Profesjonalne narzędzia pracy
• Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
• Możliwość ubezpieczenia grupowego
• Samochód służbowy

Telefon: 723 702 482