Kierowca kat. C+E

Oferty pracy w Świnoujściu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

10 cze 2019, 21:26

Firma budowlana na terenie Świnoujścia poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca z kat. C+E

Obowiązki:

praca kierowcy na terenie Świnoujścia i okolic

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E

prawo jazdy C+E , świadectwo kwalifikacji,

odpowiedzialność, dyspozycyjność

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

Minimalna stawka godzinowa 20 zł do ręki.

Możliwość zakwaterowania osób zamiejscowych

Proszę o kontakt telefoniczny.531 855 506