Operator maszyn Polkowice

Oferty pracy w Polkowicach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

05 cze 2019, 13:18

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. - Agencja Zatrudnienia (nr cert. 13953) - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta - firmy z branży Usługowej poszukuje do swojego zespołu:

na stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Polkowice

Praca w systemie 3 zmianowym

Zadania:

czyszczenie przekładek i pojemników,
przewożenie "mrówką"

Wymagania:

-chęci do pracy,

-mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności,

-mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

-przyuczenie do wykonywanych zadań,

-stabilną pracę

-terminowe i stabilne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszone są o:

kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr tel. 510 015 576 , 510 013 508 . Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44