Operator tokarki/frezarki klasycznej - francuska umowa o prace

Oferty pracy w Łodzi
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

04 cze 2019, 13:41

Francuska agencja rekrutacji Copernik poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Tokarz, Frezer do obslugi tokarki klasycznej
Poczatek pracy : czerwiec 2019

Umowa: praca tymczasowa

Miejsce pracy: Szampania – Ardeny

Opis stanowiska: obsluga tokarki klasycznej

· Analiza i wykorzystanie dokumentów związanych z produkcją części

· Przygotowywanie narzędzi tnących

· Czytanie dokumentacji technicznej i rysunku technicznego

· Modyfikacje parametrów podczas regulacji lub podczas produkcji

Wymagania:

· Wykształcenie techniczne

· Minimum 2 lata doswiadczenia na podobnym stanowisku

· umiejętności czytania dokumentacji technicznej

· znajomości narzędzi kontrolno-pomiarowych,

· Mile widziana znajomosc jezyka francuskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

• francuska umowę o pracę, gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi obowiazujacymi we Francji,

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dodatkowe bonusy

• dodatkowa premia na zakończenie kontraktu oraz wypłacany ekwiwalent urlopowy

• możliwość zaliczek

• zwrot kosztów przejazdu

• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

• wsparcie polskiego koordynatora

• wysoki standard zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt pod numerem tel.: 503303428