Operator Wózka Widłowego

Oferty pracy w Mławie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

27 maja 2019, 12:29

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Mława, Żuromin, Ciechanów, Glinojeck, Raciąż, Płońsk i okolice

Zakres obowiązków:

- realizacja załadunków mechanicznych kurcząt na Fermach – załadunek klatek na samochody ciężarowe

- utrzymanie ciągłości pracy sprzętu

Wymagania:

- uprawnienia UDT na wózki widłowe

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy zespołowej

- badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

OFERTY PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES:

Dział Kadr - Ujazdówek 2A 06 - 400 Ciechanów

Telefon kontaktowy 795 133 062 lub 23 675 - pokaż numer telefonu -

Formularz kontaktowy: https://system.erecruiter. pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3e9daef7c8af46d4a491f9f80f773fbd

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

nr. 795 133 062