Szukamy Pomocy Kuchennej do KAWIARNI w Katowicach

Oferty pracy w Katowicach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147
Rejestracja: 14 paź 2018, 23:35

27 maja 2019, 12:14

Poszukujemy Pomocy Kuchennej do Kawiarni w Katowicach na Wełnowcu. Praca od połowy czerwca 2019 r.

Obowiązki:

Przygotowywanie kanapek, przygotowanie wypieków do wydawki, smoothies i soków, dbanie o czystość w kuchni.

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę, premie.

Oczekujemy:

Ważnej książeczki sanepidowskiej, pracowitości i chęci do nauki:)
Kontakt pod nr tel. 601 442 026
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katowice”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa