Sprzedawca Teofilów Pamso

Oferty pracy w Łodzi
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

28 kwie 2019, 22:47

Zakłady Mięsne PAMSO S.A. z siedzibą w Pabianicach ul. Żwirki i Wigury 19

poszukują kandydatów do pracy na stanowisku

Kasjer Sprzedawca

Miejsce pracy ; Teofilów, Lipiec Reymontowskich

Chcesz pracować z nami a nie masz doświadczenia, nie martw się – nauczymy Cię wszystkiego!!!

Obowiązki

• dbałość o estetykę sklepu

• obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami w firmie

Wymagania:

• zaangażowania i chęci do pracy

• umiejętności pracy w zespole

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę,

• dodatkowe premie

• stabilną oraz bardzo ciekawą, zróżnicowaną pracę, przyjazną atmosferę pracy

• atrakcyjny system wynagradzania, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

• interesujące wyzwania przy realizacji działań

• atrakcyjny pakiet socjalny:

wczasy pod gruszą,

wsparcie pożyczkowe

prywatny pakiet lekarski,

karty sportowe,

bony świąteczne,

paczki świąteczne dla dzieci,

dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych dla dzieci,

stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź o przesłanie CV w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Zakłady Mięsne „Pamso” S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tel: 785 058 748