Pracownik Centrum Samochodowego Bytom

Oferty pracy w Bytomiu
Kontakt:

16 gru 2018, 19:35

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o.
w związku z dalszym dynamicznym rozwojem i uruchomieniem nowego Centrum Logistycznego w Bytomiu
zatrudni pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK CENTRUM SAMOCHODOWEGO
Miejsce pracy: Bytom

Główne obowiązki:

praca dla kobiet i mężczyzn związana z obsługą i przygotowaniem fabrycznie nowych samochodów do wysyłki do dealerów, w tym między innymi:
- przemieszczanie i parkowanie
- montaż akcesoriów
- przeglądy
- odbiór jakościowy

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętności manualne
- dokładność i skrupulatność w realizacji zadań
- mile widziane wykształcenie zawodowe (w tym o profilu samochodowym: mechanika pojazdowa,
elektromechanika lub podobne) i znajomość budowy samochodu

Oferujemy:
- atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie - system wynagradzania miesięczny oraz premia uzależniona od umiejętności i wyników pracy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełen etat

- pakiet świadczeń socjalnych - opieka medyczna Medicover, pakiety rekreacyjno-sportowe Multisport, ubezpieczenie na życie, wypłaty z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

- przygotowanie do profesjonalnej realizacji zadań oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego – kursy, szkolenia

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej profesjonalne rozwiązania logistyczne dla branży samochodowej

Więcej informacji na temat oferty pracy pod numerami telefonów: 510 959 711 oraz 510 959 712 .