Operator maszyn do tworzyw sztucznych

Oferty pracy w Bielsko-Białej
Kontakt:

16 gru 2018, 18:01

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn rozdmuchowych/wtryskowych
• obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym
• dbanie o jakość produkcji
• produkcja wyrobów
• praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe ( mile widziane techniczne)
• odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
• przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
• dyspozycyjność
• brak nałogów
• dobry stan zdrowia

Firma oferuje:
• umowę o pracę w stabilnej firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju i awansu
• dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
• świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)
• ubezpieczenie grupowe
• prywatną opiekę medyczną

Kontaktujemy się z wybranymi osobami. W ofercie prosimy zaznaczyć stanowisko" Operator maszyn do tworzyw sztucznych"
więcej o Nas:
www.rosinski.com.pl.
ROSINSKI PACKAGING
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
43-382 Bielsko-Biała ul. Tadeusza Regera 125
tel. 33 818 33 82 wew. 226