Pracownik Restauracji KFC Bielsko Biała Cyniarska

Oferty pracy w Bielsko-Białej
Kontakt:

16 gru 2018, 17:58

Restauracja KFC Cyniarska w Bielsku Białej zatrudni: PRACOWNIKÓW RESTAURACJI w pełnym i niepełnym wymiarze etatu.
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Twoje zadania:
• Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Jeśli jesteś:
• gościnny - bo u nas to podstawa, lubimy ludzi i często się do nich uśmiechamy 
• zaangażowany i pracowity - czyli zupełnie jak my kochasz wyzwania!
• Zorganizowany i pomocny - bezinteresownie pomagasz, bo my chętnie wspieramy się wzajemnie
• ambitny - z łatwością analizujesz dane i chcesz osiągać jak najlepsze wyniki
• głodny wiedzy - ciągle chcesz więcej, i jak my lubisz uczyć się od innych

U nas:
• Poznasz kogoś fajnego. Będziesz częścią zgranej i wesołej paczki!
• Dostaniesz coś ekstra. Mamy nagrody i premie dla najlepszych!
• Jeśli chcesz, zostaniesz menadżerem restauracji. Awans po kilku miesiącach pracy? Wszystko w Twoich rękach! U nas 80% awansów odbywa się wewnętrznie.
• Otrzymasz ulubione produkty KFC w super cenach. Nasi współpracownicy i przyjaciele płacą dużo mniej!
• Zrelaksujesz się i odpoczniesz po pracy. Bez problemu, dzięki bogatej ofercie programu kafeterii!
• Będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności. W KFC oferujemy solidne szkolenia na każdym szczeblu.
•Otrzymasz od nas umowę o pracę i stabilne zatrudnienie. W KFC gwarantujemy pensję na czas. Dotrzymujemy słowa!

Telefon: 713 861 930