Operator wózka widłowego Bielsko-Biała FormelD

Oferty pracy w Bielsko-Białej
Kontakt:

16 gru 2018, 17:58

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Dla jednego z naszych Klientów, czołowego producenta samochodów osobowych i dostawczych obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

- obsługa magazynu części pośrednio produkcyjnych,
- obsługa wózka widłowego niskiego składowania,
- załadunek i rozładunek towaru,
- przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych, (certyfikat UDT),

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie !
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- szkolenia wprowadzające i doskonalące.

Telefon: 661 254 494