Ustawiacz maszyn do formowania

Oferty pracy w Bielsko-Białej
Kontakt:

16 gru 2018, 17:54

Miejsce pracy: Mazańcowice
Zatrudnienie stałe, praca pon. - pt., 8-16

Zakres obowiązków
• Ustawianie maszyn do formowania na początku zmiany w przypadku przezbrojeń lub awarii
• Naprawa maszyn do formowania
• Pomoc w utrzymaniu maszyn w sprawności technicznej
• Opieka techniczna nad operatorami formowania

Oczekiwania
• Wykształcenie minimum średnie
• NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
• Umiejętność technicznego myślenia
• Znajomość rysunku technicznego

Oferta
• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w dużej firmie z branży motoryzacyjnej
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Stabilna praca
• Karta Multisport, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Telefon: 608 549 222