Magazynier

Oferty pracy w Zabrzu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PosrednikPracy
Posty: 8209
Rejestracja: 18 paź 2018, 01:16
Lokalizacja: Philippines
Kontakt:

16 gru 2018, 17:35

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
Magazynier
Miejsce pracy : Gliwice

oferujemy
- praca w systemie 2 - zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miła atmosfera pracy
- pakiet benefitów
- możliwość rozwoju

zadania
- prace związane z magazynem
- dowożenie i odbieranie komponentów z linii produkcyjnej
- obsługa komputera

oczekujemy
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- chęci do pracy


Telefon: 512 102 648
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabrze”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa