Elektrotechnik Niemcy

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
p-o-s
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2011, 12:11

05 sty 2012, 15:51

Dla naszego klienta, jednego z wiodących producentów dżwigów, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Elektrotechnik, elektryk urządzeń energetycznych, elektryk - budowa dźwigów

Miejsce pracy: Würzburg, Niemcy

Zakres obowiązków:
koordynowanie i organizowanie napraw i montażu części elektrycznych i mechanicznych, ustalanie kolejności montażu i montaż komponentów,
naprawy, montaż i przebudowy dźwigów,
diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych,
renowacja poszczególnych elementów, utrzymanie funkcji mechanicznej/elektrycznej,
prowadzenie ewidencji korekty błędów, przekazywanie informacji kierownikowi budowy,
prowadzenie dokumentacji technicznej,
przestrzeganie zasad BHP, sporządzanie zestawień dokumentów i wyposażenia,
przestrzeganie terminów, wsparcie dla kierownika budowy, dostarczanie części zamiennych, kontrola towarów (zgodność z opisem, kompletność)
wdrożenie nowych pracowników i kontrola nad wykonaniem zadań,
szkolenia personelu.

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe (elektrotechnik, elektryk, elektryk urządzeń energetycznych),
kilkuletnie doświadczenie w branży dźwigowej lub przy budowie elektrowni,
dobra znajomość języka niemieckiego,
komunikatywny angielski,
gotowość do międzynarodowych podróży.

Oferujemy:

pracę na pełny etat w dużej niemieckiej firmie,
wsparcie w poszukiwaniu mieszkania,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@p-o-s.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Zablokowany