Praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej

Oferty pracy w Zabrzu
Kontakt:

16 gru 2018, 17:29

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

LOKALIZACJA: Gliwice

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie od 3200 zł brutto + premia 10%

- pracę w godzinach 7-19, 19-7

- pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z Gliwic, Zabrza, Knurowa, Rudy Śląskiej, Bytomia, Świętochłowic;

- dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz programu benefitów Agencji Pracy PowerJobs

- dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych oraz pieców ceramicznych

- drobne naprawy, przezbrojenia i konserwacje maszyn

- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów

- stała kontrola jakości produkowanych wyrobów

- praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące na zakładzie produkcji

OCZEKIWANIA:

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

- wymagane wykształcenie minimum zawodowe

- zdolności techniczne i manualne

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mile widziana chęć związana się z firmą na dłużej

Telefon: 737 477 228