Mechanika samochodowego zdecydowanie zatrudnię.

Oferty pracy w Gliwicach
Kontakt:

16 gru 2018, 17:15

Moto-Plus Serwis to ugruntowany niezależny na rynku motoryzacyjnym serwis samochodów osobowych i dostawczych.
Poszukujemy pracowników na stanowisko mechanik samochodowy.
Osób zmotywowanych, które są gotowe związać się z pracodawcą na dłużej.

Opis stanowiska:
• diagnostyka komputerowa
• wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
• mechaniczna naprawa samochodów
• obsługa ukł. klimatyzacji
• wulkanizacja
• jazdy testowe

Nasze oczekiwania:
• znajomość budowy samochodów
• praktyka w zawodzie
• dobra organizacja pracy
• solidność, zaangażowanie i aktywna postawa
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• umowa o pracę- pełen etat (dopuszczamy inne formy korzystne dla kandydata)
• wysokie zarobki
• stabilne warunki zatrudnienia
• rozwój zawodowy
• pracę w zgranym zespole

Telefon: 602 254 189