Przyjmujacy zakłady sportowe -Milenium

Oferty pracy w Szamotułach
Kontakt:

03 gru 2018, 02:06

Poszukujemy pracownika na stanowisko obsługi w punkcie przyjmowania zakładów bukmacherskich w Szamotułach przy ulicy Sportowej.

Wymagania:
- punktualność
- dyspozycyjność
- znajomość obsługi komputera ( jeżeli znasz tylko podstawy obsługi komputera wszystkiego Ciebie nauczymy :) Nasz system jest prosty .
- komunikatywność
- zaangażowanie

Podstawowe zadania:
- obsługa klienta / przyjmowanie zakładów
- ekspozycja oferty na tablicach

Oferujemy:
-grafik dopasowany do potrzeb pracownika
-elastyczne godziny pracy
-umowę zlecenie, 13,70 brutto + premię za wykonie planu sprzedaży.
- w miesiącu 14 dni wolnego, 2 dni pracy - 2 dni wolnego.
Punkt otwarty 7 dni w tygodniu w godzinach :
Poniedziałek 10-18
Wtorek-Sobota 9-19
Niedziela 9-17

Telefon: 606 600 777