Główny Księgowy/ Główna Księgowa

Oferty pracy w Kościanie
Kontakt:

30 lis 2018, 23:43

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie - w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY/ GŁÓWNA KSIĘGOWA
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami w firmie produkcyjnej,
• kontrola formalno-rachunkowa dokumentów, zapewnienie kompletności i poprawności księgowań oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych i finansowych,
• sporządzanie sprawozdań okresowych dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS, banki),
• sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• nadzór, weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych,
• weryfikowanie poprawności klasyfikowania kosztów i przychodów, tworzenia i rozwiazywania rezerw oraz aktywów
z tytułu odroczonego podatku,
• naliczania podatków bieżących i odroczonych, sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
• reprezentowanie spółki przed organami podatkowymi,
• sprawowanie nadzoru merytorycznego nad podległymi komórkami organizacyjnymi – Dział Finansowo-Księgowy

Od kandydata oczekujemy:
• wykształcenia wyższego kierunkowego z dziedziny: finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewnego
• doświadczenia zawodowego w środowisku księgowym
• swobodnego poruszanie się w systemach finansowo-księgowych, ERP oraz znajomości obsługi programu MS Excel i Word
• komunikatywności i wysokiego poziomu kultury osobistej
• samodzielności, odpowiedzialności i umiejętności podejmowania decyzji, inicjatywy w działaniu,
• dokładności i terminowości
• otwartości na nowe obowiązki i wyzwania
• umiejętności kierowania zespołem
Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Motywacyjny system wynagrodzeń
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Wsparcie na okres wdrożenia

Telefon: 887 881 555