Pracownik produkcji

Oferty pracy we Wrześni
Kontakt:

28 lis 2018, 14:24

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.
Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

W związku z realizacją projektu dla polskiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: PSARY MAŁE k. WRZEŚNI
Nr ref: PL-PPR-2018

Opis stanowiska pracy:

- składanie z elementów kolczyków do identyfikacji zwierząt
- pakowanie gotowych wyrobów do kartoników
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

- zdolności manualne
- znajomość obsługi komputera (MS Office)
- rzetelność, odpowiedzialność, dokładność
- dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

- praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
- dobre warunki wynagrodzenia

Telefon: 690 457 184