Kierownik produkcji

Oferty pracy w Złotowie
Kontakt:

26 lis 2018, 15:58

ROMB Spółka Akcyjna to jedyny polski producent okuć obwiedniowych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć obwiedniowych dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Spółka produkuje także nowoczesne zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami ROMB S.A. oferuje również wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

KIEROWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
• zarządzanie zespołem produkcyjnym
• przygotowanie i nadzór nad organizacją produkcji w oparciu o plany produkcyjne
• odpowiedzialność za efektywność pracy wydziału oraz jakość wytwarzanego produktu
• bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów produkcyjnych i organizacyjnych
• optymalizacja kosztów produkcji na podległym wydziale
• ulepszanie procesu produkcyjnego poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań
• nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania:
• preferowane wykształcenie wyższe techniczne
• min. 2-letnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu zarządzania produkcją (wskaźniki produkcyjne, narzędzia do rozwiązywania problemów)
• bardzo dobre umiejętności w zakresie zarządzania zespołem i zdolności organizacyjnych
• silne nastawienie na zadania, determinacja w realizacji celów
• umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych oraz pod presją czasu

Oferujemy:
• stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość szkoleń i awansu zawodowego
• atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
• niezbędne narzędzia pracy

Telefon: 672 650 404