Recepcjonistka/Recepcjonista

Oferty pracy w Chrzanowie
Kontakt:

26 lis 2018, 02:28

Hotel Platan w Chrzanowie PILNIE poszukuje dwóch osób na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty. Praca od grudnia 2018r.

Obowiązki:

• meldowanie i wymeldowanie gości

• dbałość o prawidłowy przebieg pobytu gościa w hotelu

• ścisła współpraca z innymi działami hotelowymi w celu zapewnienia sprawnej, kompleksowej obsługi gości na najwyższym poziomie serwisu

• obsługa systemu rezerwacyjnego S4H Chef

• obsługa internetowych portali rezerwacyjnych:booking.com, HRS, e-Travel

• obsługa centrali telefonicznej i skrzynki e-mailowej

• prawidłowe rozliczanie gości, wystawianie faktur

• szybkie i skuteczne reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

Wymagania:

• pozytywne usposobienie i miła aparycja

• wysoka kultura osobista

• dokładność i dobra organizacja pracy

• dyspozycyjność

• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• mile widziana obsługa programu S4H Chef, jeśli nie- to błyskawicznie Cię nauczymy

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• profesjonalne szkolenia

Telefon: 661-991-637