Elektryk

Oferty pracy w Jelczu-Laskowicach
Kontakt:

24 lis 2018, 00:50

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Elektryk

Miejsce Pracy: Stanowice,
Nr. Ref: EL/1118/JL

Oferujemy:
• Umowa o pracę- zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta
• Wysokie wynagrodzenie
• Pakiet socjalny
• Możliwość rozwoju/ awansu/ szkoleń.

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
• Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych
• Diagnozowanie i usuwanie awarii
• Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
• Minimalizacja poziomu awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie lub zawodowe
• Praktyczna wiedza z zakresu sterowania maszyn (sterowniki PLC, napędy, pneumatyka, hydraulika siłowa)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Uprawnienia Sep do 1KV
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym.

Telefon: 506 022 924