Technik przezbrojeń- utrzymanie ruchu

Oferty pracy w Jelczu-Laskowicach
Kontakt:

24 lis 2018, 00:49

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Technik przezbrojeń

Zakres obowiązków:

· Wykonywanie drobnych napraw urządzeń
· Szkolenie pracowników produkcji
· Stałe doskonalenie procesu produkcyjnego pod kątem jakości, wydajności, optymalizacji warunków pracy, BHP oraz ochrony środowiska
· Utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych dla maszyn oraz ich stałe ulepszanie
· Wykonywanie drobnych przeglądów i napraw maszyn oraz form
· Przezbrajanie formy, zmiana formy na wtryskarce pod nadzorem ustawiacza lub lidera, kontrola jakości produktu.

Oczekiwania:

· Wykształcenie min zawodowe
· Minimum półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
· Doświadczenie w pracy przy produkcji form wtryskowych z tworzyw sztucznych, znajomość technologii i narzędzi używanych w procesie formowania wtryskowego (konieczne doświadczenie z dużymi wtryskarkami powyżej 30 ton, duże formy wtryskowe, produkcja seryjna)
· Znajomość układów hydraulicznych i elektrycznych stosowanych w formach wtryskowych.

Oferujemy:

· Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
· Możliwość udziału w szkoleniach oraz rozwoju razem z firmą
· Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji kandydata + wysokie premie
· Umowa o pracę tymczasową zawartą z InterKadra Spółka z o.o.
· Możliwość przejęcia pracownika bezpośrednio przez naszego klienta

Telefon: 506 022 924