Brygadzista- supervisor

Oferty pracy w Jelczu-Laskowicach
Kontakt:

24 lis 2018, 00:48

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista - Supervisor
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Nr ref. BR/1118/JL

Oferujemy:
• atrakcyjne zarobki
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o.
• możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta
• bogaty pakiet benefitów
• bezpłatny transport z kierunków: Oleśnica, Twardogóra, Bierutów, Namysłów, Brzeg, Oława, Strzelin, Grodków, Wiązów, Nysa
• dwuzmianowy system pracy

Opis stanowiska pracy:
• zarządzanie linią lub kilkoma liniami produkcyjnymi
• nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
• wdrażanie narzędzi 5S
• ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe/średnie
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• zdolności przywódcze, umiejętność organizowania pracy

Telefon: 506 022 924