Praca dla kobiety na stanowisku produkcyjnym, wiek do 30-go roku życia

Oferty pracy w Złotoryji
Kontakt:

24 lis 2018, 00:35

Praca na stanowisku produkcyjnym dla kobiet cierpliwych, dokładnych z dobrym wzrokiem i zdolnościami manualnymi.

Zadania na stanowisku:

-wypełnianie form płynnym tworzywem i obsługa urządzeń na stanowisku pracy

- dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

- osoba niepaląca
- dobry wzrok, rozróżnianie kolorów
- dokładność, cierpliwość, zdolności manualne
- uczciwość i odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- wykształcenie zawodowe, średnie ( z wyższym nie)
- umiejętność pracy w zespole

Wybranym kandydatom oferujemy:

- pracę w systemie dwuzmianowym
- wynagrodzenie część stała + premia

Więcej informacji pod numerem telefonu lub osobiście w godz. 8:15 - 15:30

Telefon: 608 05 43 11