Praca kucharz/ pomoc kuchenna

Oferty pracy w Złotoryji
Kontakt:

24 lis 2018, 00:34

Sala Bankietowa w Złotoryi

Sala Bankietowa to restauracja rodzinna prowadzona od 2007 roku,

Cechuje nas indywidualne podejście do kuchni. Specjalizujemy się w kuchni polskiej.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: praca kucharz/ pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Złotoryja ul. Kard. st. Wyszyńskiego

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dań zgodnie z wypracowanymi standardami;
- zapewnienie najwyższej jakości usług;
- pomoc w opracowywaniu nowych przepisów;
- dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy;

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
- dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole;
- gotowości do pracy w systemie zmianowym;
- mile widziane aktualne badania sanitarne.

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- możliwość dalszego rozwoju;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- wsparcie doświadczonego kucharza.

Telefon: 691 648 001