Operator Lasera

Oferty pracy w Złotoryji
Kontakt:

24 lis 2018, 00:32

Firma Schneider Pojemniki Transportowe specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportowych. Obecnie trzon naszej produkcji stanowią pojemniki transportowe branży motoryzacyjnej, wykorzystywane przy produkcji w fabrykach najbardziej znanych europejskich koncernów jak Daimler-Benz, BMW czy Volkswagen.

W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

OPERATOR LASERA

Oczekujemy:
• wykształcenia min. średniego technicznego
• umiejętności czytania rysunku technicznego
• gotowości do poznania zasad działania i ustawiania wycinarki laserowej CNC
• posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym
• podstawowych umiejętności w obsłudze komputera
• predyspozycji osobowościowych: umiejętności pracy w zespole, zdolności manualnych, elastyczności i samodzielności w działaniu, umiejętności szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

Mile widziane:
• doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
• znajomość podstaw programowania maszyn CNC (plazma, laser)

Zakres obowiązków:
• programowanie maszyny i wycinanie elementów stalowych na laserze CNC zgodnie z zadanymi parametrami
• dbałość o prawidłowość przebiegu procesu wycinania
• ocena wizualna jakości wyciętych elementów
• wspieranie procesu działań korygujących i zapobiegawczych

Oferujemy:
• kompleksowe szkolenie,
• interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjaznym otoczeniu,
• w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,
• godziwe, satysfakcjonujące wynagrodzenie,
• pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost.

Telefon: 076 506 5148