Pracownik produkcji na dziale montażu

Oferty pracy w Złotoryji
Kontakt:

24 lis 2018, 00:30

Firma Schneider Pojemniki Transportowe specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportowych. Obecnie trzon naszej produkcji stanowią pojemniki transportowe branży motoryzacyjnej, wykorzystywane przy produkcji w fabrykach najbardziej znanych europejskich koncernów jak Daimler-Benz, BMW czy Volkswagen.

W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI NA DZIALE MONTAŻU

Główne zadania:
• Montaż końcowy pojemników transportowych z elementów przygotowanych na innych działach,

• Wykonywanie pracy w oparciu o obowiązującą dokumentację (rysunek techniczny, zlecenie produkcyjne, itp.),
• Obsługa urządzeń pomiarowych na postawie przeprowadzonych szkoleń,
• Raportowanie przełożonym bieżących problemów i podjętych rozwiązań,
• Kontrola wizualna oraz sprawdzenie zgodności wymiarów złożenia elementów z rysunkiem technicznym.

Oczekujemy:
• znajomości czytania rysunków technicznych,
• umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami,
• zdolności manualnych,
• samodzielnego wykonywania pracy.

Mile widziane:

doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

• kompleksowe szkolenie,

• interesujący zakres obowiązków z możliwością podejmowania decyzji w przyjemnym otoczeniu,

• w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,

• godziwe, satysfakcjonujące wynagrodzenie,

• pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost.

Telefon: 076 506 5148