Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta

Oferty pracy w Kamiennej Górze
Kontakt:

23 lis 2018, 20:52

irma MIZAR z siedzibą w Krzeszowie działająca na rynku od 1995r.
obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko :

-Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Opis stanowiska:

• Telefoniczna i mailowa obsługa klientów biznesowych
• Budowanie oraz utrzymywanie bardzo dobrych i długotrwałych relacji z klientem
• Udzielanie informacji dotyczących świadczonych usług oraz aktywne rozwiązywanie problemów
• Współpraca z działem księgowości w kwestii rozliczeń

Wymagania:

• Umiejętności prezentacyjne i sprzedażowe
• Łatwość nawiązywania kontaktu i budowania relacji z Klientem
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu
• Systematyczność i skrupulatność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość obsługi komputera i pakietu Office
• Chęć rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Odpowiednie narzędzia pracy

Telefon: 601-543-590