Technik w dziale jakości - operator kabin testowych

Oferty pracy w Jaworze
Kontakt:

23 lis 2018, 15:34

Już jest! Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze rozpoczyna rekrutację. Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes-Benz Manufacturing Poland oraz możliwość rozpoczęcia pracy w jednej z najnowocześniejszych fabryk silników na świecie!

oferujemy

- pracę w globalnej firmie z branży automotive
- stabilne zatrudnienie
- zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes - Benz Manufacturing Poland
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wyznaczającej trendy w technologii

zadania

- przygotowanie, uzbrojenie silnika do testów
- wykonywanie testów silnika na kabinach testowych
- analiza, interpretacja, raportowanie i archiwizacja wyników testów
- nadzór techniczny nad kabinami testowymi
- wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu
- proponowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze kabin testowych
- udział w procesie ciągłego doskonalenia

oczekujemy

- wykształcenia średniego technicznego i co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w
Dziale Jakości
- dobrej znajomości zasad działania silnika spalinowego i roli poszczególnych części
- zdolności analitycznych
- odpowiedzialności
- umiejętności pracy w grupie
- gotowości do nauki i rozwoju
- znajomości języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Telefon: 605 130 941