Hydraulik instalacje sanitarne Niemcy OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

Oferty pracy w Zgorzelcu
Kontakt:

23 lis 2018, 10:23

Firma BestHill Work zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych
Opis stanowiska:

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych
przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji
uszczelnianie połączeń między rurami
montowanie przewodów kanalizacyjnych
montowanie urządzeń sanitarnych
Wymagania:

wykształcenie kierunkowe (warunek konieczny)
doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
samochód na wyjazd
umiejętność samodzielnej jak i zespołowej pracy
Oferujemy:

Wynagrodzenie od 12€/h netto (pierwsza klasa podatkowa) w zależności od kwalifikacji, doświadczenia zawodowego oraz opanowania języka niemieckiego
umowę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim
opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
możliwość cotygodniowych zaliczek
odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych
możliwość pracy w nadgodzinach

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od pon- pt w godz 9.00-17.00

pod numerem tel. 789 362 250 lub 799 956 165